به آریا نوین خوش آمدید

با ما آشنا شوید

مصطفی اصفیایی هستم 

فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار و سخت افزار) ، در سال 1385 بعد از گذراندن خدمت مقدس سربازی وارد بازار حفاظتی امنیتی و کامپیوتر شدم که در سال های 1385 تا 1390 در شرکت های بزرگ و معتبری کار کردم و تجربیات زیادی بدست آوردم و در همین فاصله به تحصیل(دانشگاه آزاد و دانشگاه دولتی گلستان) پرداختم.

مدام به مطالعه ، آموزش و کسب تجربه پرداختم و توانستم پس از گذشت 5 سال در سال 1390 شرکت آریا نوین را تاسیس کنم و در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت و حفاظتی امنیتی فعالیت خیلی خوبی داشته باشم . در طی این سال ها دوستان و همکاران خیلی خوب و با تجربه ای پیدا کرده ام که تا این لحظه تیم ما را تشکیل داده اند و با قدرت به جلو پیش می روند. امیدواریم با مقالات و تجربیات این تیم بتوانیم کاری برای شما عزیزان و همراهان انجام بدیم. 

راه حل های خلاقانه

اعضای تیم آریا نوین با داشتن پشتوانه علمی و تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور، دارا بودن مدارک بین المللی در زمینه های مختلف شبکه، امنیت و طراحی سایت همیشه آماده اند تا برای مسائل و چالش های جدید راه حل های جدید ارائه کنند.

تجربه

ما تازه کار نیستیم! آریا نوین پروژه ای جدید از یک تیم موفق و با تجربه است. ما آماده ایم تا مثل همیشه مسائل بزرگ را حل کنیم 🙂

پشتیبانی فنی

ما در آریا نوین خود را متعهد به پشتیبانی 24 ساعته از شما میدانیم. یک تیم متخصص به صورت 24*7 برای پشتیبانی شما حاضر هستند. هر زمان که نیاز داشتید با ما در ارتباط باشید. از طریق تیکت، تماس و گفت و گوی آنلاین در خدمت شما هستیم.

چرا آریا نوین؟

تحلیل نیاز مشتریتحلیل نیاز مشتری

از نظر تیم آریا نوین هر سایت مختص یک مشتری است . بنابراین طی جلساتی و با حضور تیم فنی ، نیازهای مشتری بررسی و سایت مورد نیاز وی تحلیل می گردد.

سادگیسادگی

تیم فنی آریا نوین در طراحی تمامی سایت ها ، سهولت استفاده از سایت و کاربردی بودن سایت را در اولویت طراحی قرار می دهد، زیرا معتقد است که از تمامی اقشار جامعه باید بتوانند از یک سایت استفاده نمایند.

استاندارد سازیاستاندارد سازی

از نظر آریا نوین سایتی باید طراحی شود که بتواند از سایر رقبای خود ، پیشی بگیرد . بنابراین آریا نوین کلیه سایت های خود را مطابق با استانداردهای گوگل طراحی می کند تا سایت قابلیت بالا بودن در موتورهای جستجو نسبت به سایر رقبا را داشته باشد.

پشتیبانی پشتیبانی

یک سایت خوب نیاز به یک پشتیبانی قوی دارد .آریا نوین برای اطمینان بخشیدن به مشتریان سیستم پشتیبانی را یک سال اول به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد و پس آن نیز پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود