روند سفارش طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس

سفارش طراحی سایت و قالب وردپرس

  • برای ارتباط با شما
درست است که محتوا و نوشته های سایت اهمیت بسیار زیادی درجذب مخاطبان و کاربران و بالا بردن شهرت سایت شما دارد اما یک سفارش طراحی سایت هوشمندانه برای قالب مناسب و اختصاصی با طراحی گرافیکی مناسب نیز در کنار محتوا به وب سایت شما کمک می کند تا مخاطبان بیشتری جذب کنید و در نتیجه مطالب شما بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و به اشتراک گذاشته می شود. پیدا کردن طراح مناسب که در دسترس و مورد اطمینان باشد و همچنین بتواند بلافاصله برای طراحی شما شروع به کار کند تیم آریا نوین می باشد.
ابتدا شما فرم  را به طور کامل پر می کنید و نمونه طرح ها و سایت هایی که می خواهید سایت شما تا حدی شبیه آن ها باشد و در ذهن دارید از طریق فایل یا لینک در قسمت توضیحات می نویسید تا کارشناسان ما کاملا بدانند شما چه می خواهید.
۱- ابتدا برای اینکه ما با شما بیشتر آشنا شویم نام خود را بنویسید.
۲- سپس آدرس ایمیل و شماره همراه خود را صحیح و با دقت بنویسید. (ارتباطات ما با شما غالبا از طریق ایمیل و تماس خواهد بود)
۳- چه موضوعی را برای سایت خود در نظر دارید، آن را برای ما بنویسید مثلا: اداری، خبری، فروشگاهی و …
۴- نوع سفارش خود را از بین گزینه های طراحی قالب وردپرس، طراحی سایت و تبدیل طرح گرافیکی به HTML۵ انتخاب نمایید.
۵- ما برای آمار گیری نیاز داریم که بدانیم محل سکونت شما کجاست و شما در کجا زندگی می کنید.
۶-  از چه طریقی با تیم آریا نوین آشنا شدید. مثلا از طریق دید نمونه کار های ما و یا مثلا از طریق همایش ها و رویداد های مرتبطی که در طول سال اتفاق می افتد.
۷- و در آخر اگر هر توضیح و یا نکته ضروری دیگری که می تواند به ما در روند پروژه کمک کند را می توانید در قسمت توضیحات لازم بنویسید.
پر کردن این فرم هیچگونه تعهدی برای ما و شما ایجاد نخواهد کرد. پس با خیال راحت  این فرم را پر کرده و استعلام  طراحی سایت یا قالب وردپرس بگیرید و منتظر پاسخ باشید.